Nauka w praktyce!

Nauka w praktyce!

Nauka w praktyce!
Studenci II roku kierunku Odnawialne Źródła Energii uczestniczyli w wyjeździe studyjnym na farmę wiatrową i fotowoltaiczną Vestas-Iłża-Michałów. To doskonała okazja, by zobaczyć z bliska technologie, o których na co dzień uczą się podczas zajęć.
Opiekunem wyjazdu był mgr inż. Michał Paszkiewicz.
Wyjazd został zrealizowany w ramach projektu „Dostosowanie kształcenia w Politechnice Świętokrzyskiej do potrzeb współczesnej gospodarki” FERS.01.05-IP.08-0234/23
Bo najlepsza nauka to ta, którą można zobaczyć i doświadczyć na własne oczy! 💚⚡