Mówiliście, że przydałoby się więcej miejsca do odpoczynku? No to jest!

Mówiliście, że przydałoby się więcej miejsca do odpoczynku? No to jest!

🛋️ Mówiliście, że przydałoby się więcej miejsca do odpoczynku? No to jest!
Oficjalnie od dziś na I piętrze czeka na Was nowa, wygodna kanapa – idealna na chwilę relaksu po trudach zaliczeń, egzaminów, projektów. 😉
Jak widać na zdjęciu, pojemność testowana była bardzo dokładnie i… wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! 😄
A teraz pytanie do Was:
🔍 Ilu osobom udało się zmieścić na kanapie?
Wpadajcie sprawdzić jej komfort osobiście. 😎