
Masz pomysł, uwagę albo po prostu chcesz wiedzieć, co dzieje się na Wydziale?
Zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie z Władzami Wydziału, które odbędzie się
To dobra okazja, aby porozmawiać o bieżących sprawach studenckich, jakości kształcenia oraz podzielić się swoimi opiniami i sugestiami. Wasz głos ma znaczenie – warto być częścią tej rozmowy!
Do zobaczenia! 