
Mówiliście, że przydałoby się więcej miejsca do odpoczynku? No to jest!
Oficjalnie od dziś na I piętrze czeka na Was nowa, wygodna kanapa – idealna na chwilę relaksu po trudach zaliczeń, egzaminów, projektów. 
Jak widać na zdjęciu, pojemność testowana była bardzo dokładnie i… wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! 
A teraz pytanie do Was:
Wpadajcie sprawdzić jej komfort osobiście. 