Studencie PŚk zostań Ambasadorem NSP2021

Studencie PŚk zostań Ambasadorem NSP2021

Urząd Statystyczny w Kielcach zaprasza wszystkich studentów do udziału w Konkursie „Zostań ambasadorem NSP2021”.

Akcja prowadzona jest pod hasłem Świętokrzyskie liczy się dla Polski, a tacy ludzie jak Ty zdarzają się raz na 10 lat.

Zadaniem Ambasadora będzie aktywna promocja rozpoczynającego się 1 kwietnia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, tj.: informowanie o spisie znajomych, bliskich, zachęcanie do udziału w spisie przez Internet; lajkowanie, polubienie i podawanie na swoich  profilach społecznościowych postów publikowanych w mediach społecznościowych US Kielce; kolportaż otrzymanych ulotek; udział w eventach organizowanych przez US Kielce; podejmowanie innych samodzielnych działań o charakterze lokalnym w uzgodnieniu z koordynatorem Konkursu w US Kielce.

Uczestnicy Konkursu otrzymają zestaw upominków spisowych, zaproszenie na bezpłatne webinaria „Zasoby informacyjne statystyki publicznej”, zaświadczenie o udziale w Konkursie oraz pamiątkowy dyplom. Dodatkowo spośród Ambasadorów, którzy w określonym terminie prześlą sprawozdanie ze swoich działań zostaną wyłonieni i nagrodzeni 3 Top Ambasadorzy NSP2021.

Zgłoszenia należy przesyłać do 2 kwietnia br. na adres:  Urząd Statystyczny w Kielcach, ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, 25-369 Kielce.

Szczegóły Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym i wymaganą dokumentacją znajdują się na stronie:

https://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/konkurs-zostan-ambasadorem-nsp2021/

Zgłoś się i zainspiruj innych do działania – Liczy się każdy!