Bezpłatne szkolenie / spotkanie online

Bezpłatne szkolenie / spotkanie online

Bądź bogaty w doświadczenie !

Zastanawiasz się nad podjęciem dodatkowej pracy podczas studiów❓

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na tematy które nas otaczają ❓

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach sprzedażowych z elementami psychologii w biznesie. Naszym priorytetem jest poszerzenie wiedzy oraz świadomości uczestników szkolenia na temat OZE. Umożliwiamy także zatrudnienie dla najbardziej zaangażowanych osób, dzięki czemu studenci będą mogli zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe, co zasadniczo wpłynie na ich dalszy rozwój kariery.
Ze swojej strony proponujemy studentom pracę w wymiarze pełnego etatu, zarówno w systemie tygodniowym, jak i w weekendy. Z łatwością zdobędą zatrudnienie nie tylko w sprzedaży, administracji czy branżach pokrewnych, lecz również zyskają możliwość pracy na wyższych stanowiskach głównie przy wdrażaniu projektów oraz szkoleń.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz przesłania swojej aplikacji /podając Akademickie Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach jako źródło informacji o ofercie/ na adres mailowy: zuzanna.szymanska@wolnaenergia.eu

Prosimy poinformować ACK PŚk o podjęciu pracy.

 A teraz trochę o naszej firmie…

Yellow Boson S.A. oraz Wolna Energia Sp. z o.o. specjalizują się w tematyce szeroko pojętych odnawialnych źródeł energii, jako elementy do wdrożenia w celu POPRAWY EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ tj. wygenerowania oszczędności i zmniejszenia kosztów utrzymania obiektów Klientów Indywidualnych, Komercyjnych i JST.

Wprowadził Robert Piekoszewski

| Website